14 490

VYUŽITE PONUKU LIMITOVANÝCH SÉRIÍ

NOVÝ CITROËN C3

Nový Citroën C3 predstavuje hatchback inšpirujúceho vzhľadu, ktorý sa odlišuje svojim unikátnym dizajnom. So svojimi 97 kombináciami personalizácie exteriéru sa nepodobá na žiadné iné vozidlo. Z hľadiska komfortu je nový Citroën C3 vybavený novými sedadlami Advanced Comfort a systémami pruženia, vďaka ktorým obsadil prvé miesto vo svojej kategórii. Vozidlo sa vyznačuje modernosťou a konektivitou a poskytuje aj 12 asistenčných systémov na podporu riadenia, ktoré uľahčujú každodenný život za volantom.

ODHAĽTE NOVÝ CITROËN C3 VO VIDEU

NOVÁ PREDNÁ ČASŤ

Predná časť nového Citroënu C3 naznačuje novú etapu vo vývoji štýlu produktového radu značky Citroën.

97 KOMBINÁCIÍ PERSONALIZÁCIE

Model s výrazným charakterom, nový Citroën C3, sa nepodobá na žiadne iné vozidlo v svojom segmente. Odlišuje sa najmä svojimi možnosťami personalizácie: ponúka až 97 farebných kombinácií exteriéru, 3 dekoratívne polepy strechy, 3 štýly interiéru a nové disky kolies.

CITROËN ADVANCED CONFORT®

Nový Citroën C3 bol navrhnutý tak, aby poskytoval dobrý pocit z každej jazdy. Pocit pohody na palube umocňujú nové sedadlá Citroën Advanced Comfort, ktoré prispievajú k pohodliu na palube a k potešeniu z jazdy.

12 ASISTENČNÝCH SYSTÉMOV NA PODPORU RIADENIA

Nový Citroën C3 je vybavený 12 asistenčnými systémami na podporu riadenia. Tieto systémy poskytujú pokoj a bezpečnosť pri jazde, uľahčujú manévrovania, napomáhajú pri riadení a znižujú rizíko vzniku dopravných nehôd.

DIZAJN

Z postoja a vzhľadu nového Citroënu C3 vyžaruje väčší výkon, čo vozidlu dodáva prirodzenú silu. Jeho svalnaté tvary zvýraznené novými grafickými prvkami sa inšpirovali svetom SUV.

ODVÁŽNY VZHĽAD

Nový Citroën C3 naznačuje novú etapu vo vývoji štýlu produktového radu značky Citroën. Odvážnejšia a dynamickejšia predná časť sa inšpirovala konceptom CXPERIENCE.

AŽ 97 KOMBINÁCIÍ PERSONALIZÁCIE

PERSONALIZUJTE SVOJ NOVÝ CITROËN C3

7 FARIEB KAROSÉRIE

Okrem už známej ponuky (čierna Perla Nera, sivá Artense, sivá Platinium, béžová Sable a biela Banquise) je paleta farieb karosérie obohatená o dve nové farby s intenzívne sfarbeným lakom – červená Elexir a modrá Spring.

4 BALÍKY FAREBNÝCH KOMBINÁCIÍ: PACK COLOR

Pack Color je balík farebných doplnkov. Zahŕňa orámovanie hmlových svetlometov a orámovanie ochranných prvkov Airbump®. Nový Citroën C3 ponúka v balíku Pack Color novú anodizovanú smaragdovú farbu, ktorá dopĺňa čiernu, bielu a červenú farbu.

4 FARBY STRECHY

Nový Citroën C3 je v ponuke s novou modernou farbou strechy modrá Émeraude (ktorá dopĺňa farby biela Opale, čierna Onyx a červená Aden). Farby strechy ladia s farbou na krytoch spätných zrkadiel a s polepom na zadnom bočnom okienku.

3 DEKORATÍVNE POLEPY STRECHY

Červený, Smaragdový alebo Techwood dekoratívny polep. Vyberte si dekoratívny polep z 3 ponúkaných grafických tém a personalizujte strechu svojho nového Citroënu C3.

3 ŠTÝLY INTERIÉRU

Okrem štandardného štýlu interiéru ponúka nový Citroën C3 dva nové štýly interiéru, ktoré zahŕňajú špecifické čalúnenia sedadiel a farebné prvky:

. Štýl interiéru Émeraude (smaragd) spočíva v kontraste medzi farbami s dominantným tmavým odtieňom a farebnými prvkami, čo vytvára dynamickejší vzhľad.
. Štýl interiéru Techwood odkazuje na škandinávsky dizajn s vysokohodnotnými materiálmi príjemnými na dotyk.

CITROËN ADVANCED COMFORT®

S cieľom zaistiť úplne nový celkový komfort bol nový Citroën C3 navrhnutý podľa Programu Citroën Advanced Comfort®. Skutočný obytný priestor, ktorý ponúka miesto pre 5 osôb, nový Citroën C3, prešiel vývojom s cieľom poskytnúť stále väčšiu pohodu na palube.

NOVÉ SEDADLÁ CITROËN ADVANCED COMFORT

Nový Citroën C3 si zachoval vyhotovenie sedadiel Advanced Comfort: 100 % inováciu značky Citroën.
Tieto veľkorysé sedadlá s čalúnením s grafickým efektom, so zosilneným držaním tela a bedrovou opierkou poskytujú vyšší komfort z vizuálneho hľadiska ako aj z hľadiska držania tela.

BATOŽINOVÝ PRIESTOR S OBJEMOM 300 LITROV

A MNOŽSTVO ODKLADACÍCH PRIESTOROV

Nový Citroën C3 uľahčuje každodenné jazdy. Stredový odkladací priestor umožňuje uvoľniť maximum miesta v prednej časti vozidla. Dopĺňa ho veľká odkladacia schránka (6,25 l). V predných dverách nového Citroënu C3 sa takisto nachádzajú objemné odkladacie priestory.  A žiadne ústupky neboli prijaté ani v batožinovom priestore nového Citroënu C3, ktorý poskytuje štedrý objem 300 litrov.

TECHNOLÓGIE

Nový Citroën C3, inšpirovaný svojimi zákazníkmi a ich spôsobom využívania automobilu, uľahčuje ich každodenný život vďaka širokej škále zariadení zabezpečujúcich komfort a bezpečnosť pri jazde.

12 ASISTENČNÝCH SYSTÉMOV NA PODPORU RIADENIA

ZÁŽITOK Z BEZSTAROSTNEJ JAZDY

PREDNÝ PARKOVACÍ ASISTENT

Tento systém určený na ľahšiu jazdu po meste obsahuje 6 snímačov predných parkovacích asistentov, ktoré pri zapnutí vydávajú zvukovú výstrahu.

BEZKĽÚČOVÝ PRÍSTUP A ŠTARTOVANIE

Tento systém umožňuje zamknúť/odomknúť a naštartovať vozidlo, pričom stačí mať kľúč vo vrecku. Vozidlo tak rozpozná vodiča už keď sa približuje.

SYSTÉM AUTOMATICKÉHO NÚDZOVÉHO BRZDENIA  “ACTIVE SAFETY BREAK”

Systém núdzového brzdenia slúži na obmedzenie rizika kolízie vozidla. Funguje od rýchlosti 5 km/h a predíde kolízií s pohyblivými alebo pevnými prekážkami alebo chodcami. Ak po výstrahe rizika kolízie vodič nijak nereaguje, systém automaticky zabrzdí vozidlo.

ASISTENT ROZJAZDU DO KOPCA

Asistent rozjazdu do kopca uľahčuje rozbiehanie sa na svahu. Bráni neželanému spätnému chodu vozidla pri uvoľnení brzdového pedála a pôsobí v teréne so sklonom vyšším ako 3 %, kedy stabilizuje vozidlo počas 2 sekúnd.

VÝSTRAHA ZNÍŽENEJ POZORNOSTI VODIČA

Tento systém vyhodnotí stav pozornosti vodiča podľa odchýlok trasy oproti vodorovnému značeniu na zemi. Táto funkcia je obzvlášť vhodná pri jazde na rýchlostných cestách rýchlosťou vyššou ako 65 km/h.

VAROVANIE PRED NEÚMYSELNÝM OPUSTENÍM JAZDNÉHO PRUHU

Tento systém funguje od rýchlosti 60 km/h a zabráni prípadným nehodám spôsobených mikrospánkom alebo momentom nepozornosti za volantom. Keď vozidlo prejde bielou čiarou bez toho, aby malo zapnutú smerovku, riadiaca jednotka systému spustí zvukovú a vizuálnu výstrahu.

TEMPOMAT S NASTAVENÍM OBMEDZENIA RÝCHLOSTI

Funkcia rozpoznávania dopravných značiek s odporúčanou maximálnou rýchlosťou ponúka možnosť nastaviť zistenú rýchlosť ako novú maximálnu rýchlosť v tempomate-obmedzovači rýchlosti.

CÚVACIA KAMERA

Po zaradení spiatočky táto kamera umožňuje zobraziť na hlavnom displeji priestor za vozidlom. Tento pohľad je doplnený farebným značením, ktoré signalizuje blízkosť prípadnej prekážky. Cúvacia kamera poskytuje skutočne široké zorné pole na uľahčenie všetkých parkovacích manévrov.

COFFEE BREAK ALERT

Systém ktorý vyzýva vodiča na prestávku po dvoch hodinách nepretržitej jazdy rýchlosťou vyššou ako 65 km/h

AUTOMATICKÉ PREPÍNANIE DIAĽKOVÝCH SVETIEL

Táto funkcia zabezpečuje prepínanie diaľkových a stretávacích svetiel v závislosti od premávky , keď systém detekuje druhé vozidlá.

ROZPOZNÁVANIE DOPRAVNÝCH ZNAČIEK S RÝCHLOSTNÝM OBMEDZENÍM

Systém rozpoznáva dopravné značky s rýchlostným obmedzením a poskytne túto informáciu vodičovi. Túto maximálnu rýchlosť možno potom nastaviť v tempomate a obmedzovači rýchlosti.

SYSTÉM SLEDOVANIE MŔTVEHO UHLA

Tento systém upozorňuje prostredníctvom piktogramu v spätných zrkadlách na prítomnosť vozidla v takzvaných mŕtvych bodoch. Táto funkcia, ktorá funguje na rovnakom princípe ako radary zadného parkovacieho asistenta, je veľmi výrazným bezpečnostným prvkom, napríklad na mestských diaľniciach.

SLUŽBY KONEKTIVITY

NOVÁ PONUKA

Nový Citroën C3 uvádza novú jednoduchšiu a čitateľnejšiu ponuku služieb konektivity:

  • Connect Assist (bezpečnosť a asistencia)
  • Connect Nav (navigácia)
  • Connect Play (infotainment)

V spojení s programom Citroën Advanced Comfort® je cieľom tejto ponuky poskytnúť ľahší a intuitívny prístup k službám konektivity a pritom zabezpečiť optimálnu bezpečnosť, uľahčenú navigáciu a rozšírené pripojenie.

MOTORIZÁCIE NAJNOVŠEJ GENERÁCIE

A AUTOMATICKÁ PREVODOVKA EAT6

Nový Citroën C3 je vybavený výkonnými a efektívnymi motorizáciami najnovšej generácie homologizovanými podľa emisnej normy Euro 6:

  • trojvalcový benzínový motor PureTech 83 (PureTech 83 S&S s manuálnou päťstupňovou prevodovkou BVM5) a 110 (PureTech 110 S&S s manuálnou šesťstupňovou prevodovkou BVM6)
  • dieselový motor BlueHDi 100 (BlueHdi 100 S&S s manuálnou päťstupňovou prevodovkou BVM5).

Na zaistenie stále väčšej pružnosti a pokojnej jazdy za volantom je Nový Citroën C3 v ponuke takisto so šesťstupňovou automatickou prevodovkou EAT6 (PureTech 110 S&S EAT6).

Menu
Fedor Gabriel kvalifikovaný predajca
V prípade akýchkoľvek otázok som Vám k dispozícií.