CITROËN C5 AIRCROSS

ULTRA KOMFORTNÉ A MODULOVATEĽNÉ SUV S JEDINEČNÝM CHARAKTEROM

CITROEN odhaľuje nové SUV C5 Aircross, 100 % SUV svojou morfológiou s veľkými kolesami, svalnatým a ochranárskym dizajnom, zvýšenou svetlou výškou. Vozidlo je 100 % verné značke Citroën svojou jedinečnou osobnosťou, svojimi výraznými grafickými prvkami, ako sú  vzduchové kapsule Airbump®, veľké kolesá priemeru 720 mm, svetlá výška 230 mm,  ochranné lišty podbehov kolies a spodnej línie karosérie, strešné nosiče, ako aj široká ponuka personalizácie. Využíva program Citroën Advanced Comfort® s dvomi exkluzívnymi inováciami značky Citroën: odpruženie s tlmičmi s progresívnymi hydraulickými dorazmi a sedadlá Advanced Comfort.

KABÍNA IZOLOVANÁ OD VONKAJŠIEHO HLUKU A SPLODÍN

Akustická izolácia nového SUV Citroën C5 Aircross je na vysokej úrovni. Predné dvojité vrstvenné sklá s izolačnou vrstvou výrazne znižujú hluk z odvaľovania pneumatík a aerodynamický hluk a posádke zabezpečujú mimoriadne odizolovanie od vozovky, ako by sa nachádzali v ochrannej ulite. Osobitná pozornosť bola takisto venovaná odizolovaniu bloku motora.

VÝRAZNÁ A ODVÁŽNA IDENTITA

Vozidlo má dĺžku 4,50 m a odlišuje sa svojou osobnosťou plnou výkonnosti a odhodlania bez známok agresivity. Oživuje princípy segmentu SUV svojou širokou a pôsobivou prednou maskou, vysokou kapotou, plynulými plochami s grafickým stvárnením prvkov Airbump®, veľkými kolesami priemeru 720 mm, svetlou výškou 230 mm, ochrannými lištami spodnej línie karosérie a podbehov kolies a modernými dvojfarebnými strešnými nosičmi.

Menu
Fedor Gabriel kvalifikovaný predajca
V prípade akýchkoľvek otázok som Vám k dispozícií.