NOVINKY ZO SVETA CITROËN

Nový Citroën C4 X

Citroën rozširuje svoju ponuku vozidiel o model C4 X a ë-C4 X Electric s jedinečne štýlovým konceptom navrhnutým pre zákazníkov, ktorí na trhu s automobilmi strednej triedy hľadajú atraktívnu alternatívu k ponuke hatchbacku a SUV.
Zobraziť novinku

Nový Citroën C5 Aircross

Citroën SUV C5 Aircross, ktorý je meradlom dokonalosti z hľadiska komfortu a variability, prešiel faceliftom a získal nový vzhľad. Srší z neho väčšia sila, dynamickosť a výnimočnosť.
Zobraziť novinku

Nový Citroën C5 X 

NOVÝ CITROËN C5 X prináša inovatívny a jedinečný rozmer vozidla v segmente D. C5 X stelesňuje to najlepšie zo schopností a skúseností značky Citroën v oblastiach ako pohodlie, ktoré vás v službách tohto vozidla pozývajú cestovať v úplnom pokoji.
Zobraziť novinku

Berlingo Business

Berlingo Business je vozidlo pre skutočných profesionálov, ktorí uprednostňujú praktickosť a pohodlie. Z výroby sú vozidlá Berlingo Business dodávané s pevnou oceľovou prepážkou s mrežou za druhým radom sedadiel.
Zobraziť novinku

Nový Citroën ë-C4 – 100% ëlectric

Citroën spustil v roku 2020 svoju elektrickú ofenzívu. Nový Citroën ë-C4 – 100% ëlectric uvádza novú etapu v tejto ofenzíve: stelesňuje technologickú a modernú elektrickú mobilitu pre väčší komfort a všestrannosť použitia: mobilitu triedy ë-Confort.
Zobraziť novinku