Nový Citroën C3 Aircross SUV

Nový Citroën C3 Aircross sa posúva na vyššiu technologickú úroveň a potvrdzuje svoj charakter s novým svetelným podpisom na prednej maske, novými dekoráciami a ešte väčším komfortom na palube so sedadlami Advanced Comfort.

Citroën C3 Aircross SUV

  VÝRAZNÉ, POHODLNÉ A VŠESTRANNÉ

  Sedadlá advanced comfort

  Nový SUV C3 Aircross zvyšuje komfort na palube vďaka novým sedadlám Advanced Comfort.

  Modularita

  Nový Citroën C3 Aircross si zachováva štandardnú variabilitu interiéru vďaka svojej delenej zadnej lavici v pomere 2/3 – 1/3 so sklopnými operadlami a posuvnými sedadlami v 2 nezávislých častiach nad 150 mm. Dokonca je možné sklopenie predného sedadla spolujazdca umožňujúce nakladanie predmetov až do dĺžky 2,4 m.

  Priestor

  Nové SUV C3 Aircross ťaží zo štandardného vnútorného priestoru navrhnutého pre všetkých pasažierov a veľkorysého objemu batožinového priestoru v danom segmente.

  Grip control

  Nový Citroën C3 Aircross je schopný vyraziť z mesta a prispôsobiť sa terénu nastavením trakcie vďaka Grip Control s Hill Assist Descent.

  EŠTE SILNEJŠÍ ŠTÝL

  MOŽNOSTI PERSONALIZÁCIE INTERIÉRU

  Interiér urban blue

  Modré látkové čalúnenie v kombinácií s umelou kožou (TEP). Pruh hornej časti operadiel je zdobený vzorom evokujúci logo Citroën. Súčasťou interiéru je aj dekoračný pruh na palubnej doske.

  Interiér metropolitan graphite

  Čierna umelá koža (TEP) v kombinácií so šedou látkou a béžovým pruhom v hornej časti operadiel. Šedý textilný pruh na palubnej doske.

  Interiér hype grey

  Šedá koža v kombinácií s čiernou koženkou (TEP). Šedý dekór palubnej dosky, pruh v hornej časti operadiel so vzorom a prešívaním odkazujúcim na logo Citroën.

  CITROËN C3 AIRCROSS C-SERIES

  Špeciálna séria

  Naprieč značkou Citroën je špeciálna séria „C-Series“ navrhnutá so špecifickými farebnými doplnkami, materiálmi a technologickým vybavením v službách jedinečného štýlu pre pohodu a pokoj vodiča a jeho pasažierov.

  This content will appear inside a popup…

  4 MOTORIZÁCIE

  Nový C3 Aircross ponúka širokú škálu úsporných a výkonných motorov najnovšej generácie. SUV má v ponuke benzínový motor PureTech (110k a 130k) a naftový motor BlueHDi (110k a 120k).

  6-stupňová manuálna prevodovka je ponúkaná s motormi PureTech 110 S&S a BlueHDi 110 S&S, zatiaľ čo automatická prevodovka EAT6 je ponúkaná s benzínovými motormi PureTech 130 S&S a dieselovými motormi BlueHDi 120 S&S.

  Mám záujem o toto vozidlo